Meie kaubavalik ja uued ideed!


Meie kaubavalik ja uued ideed!

Viimasest blogipostitusest on möödunud juba mitu nädalat. Võiksin ju siinkohal pead raputada, silmad kinni suruda ja vabandusi otsides jätta mulje nagu mul oleks olnud jube kiire. Tegelikult on siinkirjutaja olnud lihtsalt suti laisk. Loomulikult ei saa väita nagu mitte midagi uut ja huvitavat meie Talu&Deli poes poleks juhtunud.

Meie pood on tänaseks olnud taasavatud juba üle kuu aja. Oleme oma järjepidava ning snaiperliku observatsiooni käigus tootevaliku enam-vähem paika saanud. Muidugi üks kuu ei anna meile veel täispilti, aga vaikselt hakkab pusle kokku jooksma. Uutest toodetest on meil nüüdsest müügil Hey Day naturaalsed mahlad ja Jäämarja käsitöö jäätised. Piimatoodetest, jookidest ja kuivtoitudest on ülevaade kõige parem. Mingil kummalisel kombel ostetakse täiesti sarnaseid tooteid täiesti erinevalt. Mõni toode, mille puhul pole toote kvaliteedis ega ka hinnas mitte midagi ette heita lihtsalt ei müü. Ei teagi kas siis on toote visuaalne pool kuidagi eemaletõukav või tooteturundus lonkab. Igatahes kuskil on kala sees ja Talu&Deli säravaimad pead ei suuda sellele selget vastust anda.

14723680_832868883516681_5287008156151447552_n

Mõned päevad tagasi kutsusime poodi eksperdid, et nendega arutada, mida täpselt ikkagi meie kohviku osaga(endine kohvik) teha. Murdsime päid ja tegime kõva ajutormi ning mõtteid ilmus lagedale sama palju nagu köhatusi gripihooajal. Kuigi me teame, et eelmine kohvik oli armastatud ja lõuna ajal oli tegemist tõelise hitiga, siis nüüd on laual ka mõte hoopiski poodi suurendada. Saaksime oma kaubavalikut kõvasti laiendada ja lõpuks välja panna oma enda kondiitrileti. Pean tunnistama, et otsest turu-uuringut me veel teinud pole, kuid kaalume erinevaid variante ja siis läheme asjaga edasi. Otsuse peame kindlasti tegema juba paari nädala jooksul, sest hetkel seisavad ruumid tühjana ja nii pole seda mõtet jätta. Kui kellegil on tõeline tahtmine oma soove avaldada, siis kirjutage julgelt meie Facebooki sõnumitesse. Luban, et arutlen koos teiega!

u%cc%88rituselka%cc%88ik

Mõni aeg tagasi käisime Solarise keskuses ühe uue ja trendika plaadi esitlusel. Tegemist on jõululaulude kogumikuga ‘Ĺäbi Lume Sahiseva”, kus teistehulgas jõulustuvad Liis Lemsalu, Uku Suviste, Getter Jaani ja paljud teised Eesti muusika jäämäe tipud. Talu&Deli roll plaadiesitlusel oli varustada muusikasõpradest maiasmokki pirukate ja saiakestega. Peapagar Valdur oli isiklikult projekti kaasatud ja tema lembelise käega valminud minipirukad leidsid tee muusikute kõhtu. Kui detsembris Talu&Deli poodi külastades kuulate ägedat ja tänapäevast jõulumuusikat, siis teadke, et see tuleb just ülal nimetatud(ja allpool oleval pildil on plaadi kaan) plaadilt.

la%cc%88bilumeblog

Järgmisest nädalast on plaanis meie taimetoidu osakonda suurendada. Taimetoidud on hetkel minev kaup ja tegelikult on see täiesti mõistetav. Igal pool interneti sügavas veresoonkonnas tiirleb sadu ja sadu vägevaid retsepte. Nii mõnigi neist on nii maitsev ja geniaalne, et petab isegi lõvid ja morsad ära, et tegu polegi liha ega kalaga. Meie kokad on juba ammu tahtnud mõningasi taimetoite lisada, kuid ajapuuduse tõttu on see alati edasi lükkunud. Kokkulepe ja usk on, et järgmisel nädalal see lõpuks toimub. Isegi mulle pole veel öeldud, millega täpselt üllatatakse, aga tasub oodata!

Loodetavasti on kõik meie kliendid Talu&Deli toodete ja teenindusega rahul. Mina ise küll kiidan meie klienditeenindajaid väga, sest ilma nendeta näeks kauplus palju tuimem välja. Positiivsus on üks põhilisi aspekte, millega me püüame oma päevad õhtusse saata ja siiani on see toiminud suurepäraselt. Sama võib öelda ka meie klientide kohta, sest üldjuhul on inimesed soojad ja toredad. Head nädala kulgu ja vaadake, et ei unusta sussi aknalauale asetamast!