Meie unikaalne valik

Meie

Meie Unikaalne Valik

Pakume kvaliteetseimat liha ja kala. Teeme ise gurmee- , kulinaaria-, kondiitri- ja pagaritooteid.
Serveerime Tallinna kesklinnas laias valikus Eesti parimate talude toodangut. Tule uudistama!

Talu&Deli gurmeekauplusel on omad eripärad, mis eristavad meid kõigist teistest poodidest Tallinnas. Meie tugevused on värske tooraine ja asjatundlik käsitöö.

Värske Eesti talukaup

tooraine

Meie poes on müügil õige toit, millel on juured. Teeme koostööd suure hulga talunike ja väiketootjatega üle Eesti. Samas, et mitte vähendada toiduvalikut, pakume ka kvaliteetseid ja tunnustatud produkte suurtootjatelt. Kõik kaubad on hoolikalt valitud inimeste vajadusi ning tervislikkust silmaspidades. Me rõhume alati hooajalisusele – pakume parimat valikut Eesti metsaandidest, põllu- ja aiasaadustest.

Oma pagaritöökoda

pagar

Pagari- ja kondiitritooted valmivad meie usinate pagarite käe all algusest lõpuni kohapeal. Teeme ise naturaalsetest koostisosadest juuretise ja taigna. Keedame moosid ja valmistame pirukatele huvitavad täidised. Juba hommikul tervitab esimesi kliente mõnus ja kodune värskete saiakeste lõhn. Erilisteks puhkudeks pakume tortide, kookide ja kringlite tellimise võimalust.

Meie värskeid tooteid ei saa võrrelda sügavkülmutatud taignast ja jahuparandajatest valmistatud pirukatega või valmis külmutatud pirukatega. Just sellised poolfabrikaadid on vallutanud enamus poode ja bensiinijaamasid, kus need üles soojendatakse ja kliendile värskete saiakestena välja reklaamitakse.

Tulge külla ja maitske siiraid pagaritooteid!

Oma kulinaaria

kulinaaria

Meie eesmärgiks on hõlbustada meie klientide argipäeva. Pakume head tervislikku valmistoitu, mis on kahtlemata linna parim. Me ei aktsepteeri valmis maitseainesegusid, mida kasutavad teised poed või suurtootjad ning mis on täis maitsetugevdajaid, säilitus- ning värvaineid.

Meil on hea meel, et saame pakkuda kvaliteetset kodumaist toitu nii kiireks argipäevaks kui võtame vastu ka tellimusi peolaudadeks, mille katame algusest lõpuni. Pakume kõike alates hõrkudest suupistetest ning salatitest kuni maitsvate pearoogade ja dessertideni.

Iga lõuna- ja õhtusöök on elamus!