Talu&Deli pagaritoodete top 7


Talu&Deli pagaritoodete top 7

Talu&Deli pagar ning valmistoit on meie kaupluse lähedal elavatele kesklinnlastele ja kontorimesilastele hästi teada. Enamik meie püsiklientidest on mõnuga katsetanud erinevaid tooteid ja nüüdseks on neil(teil) väljakujunenud oma lemmikud. Täna ongi väike vahepeatuse aeg, et kolossaalsete ovotsioonide saatel teha teatavaks pagaritooted, mis on olnud meie kolmekuise eksistentsi jooksul kõige populaarsemad.

Kuulates 30. detsembril Raadio 2’st Aastahiti saadet tekkis mõte, et paneks Talu&Deli pirukad ka pingeritta. Meie edetabel ei külva küll 80. produkti nagu Raadio 2’e Aastahiti saade, aga 7 toodet on olnud teistest mõnevõrra popimad. Talu&Deli Top’ist jäävad seekord välja kondiitritooted, sest täpne ülevaade nende üle puudub. Avamisele järgnenud kolmel nädalal tekkisid kondiitritoodetega erinevad jamad. Sortiment muutus iganädalaselt ja vahel polnud meil täpset ülevaadet, mida ja kui palju ahjust välja rebiti. Väikepoe värk, vist :) Igatahes, üldiselt on edetabelid populistlikult huvitavad ja sestap ei suuda ka Talu&Deli sellele masside poolt armastatud anomaaliale ”Ei” öelda. Niiet läheb lahti:

7. Kana-juustupirukas

taludelikanapirukas4

Talu&Deli Kana-juustupirukas on mõeldud inimestele, kes peavad lugu samaaegselt nii diplomaatiast kui ka jalgpallist. Inimetele, kes riietuvad viisakalt lips ees või ratsionaalne seelik seljas, kuid samaaegselt naudivad kerget adrenaliini. Meie Kanapirukas täidab kõhtu nagu komposiittsement ja on super snäkiks kõigile, kes ei unista lendamisest.

Koostis: kanafilee, virsiku kompott, toorjuust

 

6. Mandli-pohlastritsel

taludelistritselfb

Esikuuiku tagasihoidlikuim liige on kodupidude käivitaja ja lõpetaja. Talu&Deli Mandli-pohlastritsel ei löö küll üheski rannas laineid, aga see eest tekitab maiasmokkade seas sõltuvuslaineid. Meie mandlistritsel on siiani üks populaarsemaid pagaritooteid, mida tellitakse tähtpäevadeks kodudesse ja kontoritesse. Pange nüüdsest tänaval hästi tähele, sest kõige suurema naeratusega inhabitandid on ilmselt just meie Mandli-pohlastritsilt seedimas.

Koostis: nisujahu, pärm, sool, suhkur, taluvõi, mandlilaastud, mandlimass, pohlad, tuhksuhkur

 

5. Kirsi-kreemisai

taludelikirsikreemi4

Kirsi-kreemisai on nagu ema pai: tundlik, hõrk, taskaalukas ja siiani pole mitte kellelegi saatuslikuks saanud. Et mitte mingisuguseid jamasid ei oleks, siis kirssidelt oleme kivid välja võtnud ja kreemile oleme sõnad peale lugenud. Pagarite tähelepanekul, eriti populaarne isend just noorte naiste seas. Kui kogu maailmas üldse üks magus saiatoode võiks dieedi ära petta, siis selleks on Talu&Deli kirsi-kreemisai!

Koostis: kirsid, kirsimoos, vaniljekreem

 

4. Kilupirukas

taludeli-kilukasfb

Kalamehed räägivad– et Talu&Deli kilupirukatesse ennast eelregistreerida, pidavat kalad alles maismaal olevatesse võrkudesse vabatahtlikult sisse hüppama. Pirukas, mida Vladislav Kožets ainult unes on näinud. Suurimateks kilupiruka fännideks on eakamad inimesed ning siinkirjutaja. Vastava tootega kehtib vana hea kuldreegel ”kes ees see mees”, sest peaaegu igal õhtul on lett tühi nagu hokimängija suu.

Koostis: vürtsikilu, muna, pipar, või

 

3. Rukkileib kanepiseemnetega

leib

”Seda hollandlased juba ostaksid!” Täiesti legaalne ja super maitsev Talu&Deli kanaepiseemnetega rukkileib on leidnud endale tõeliselt suure austajate armee. Tagataubades kiidetakse, tänaval soovitatakse, tellitakse ette ja käiakse kohapeal ostmas. Mahe rukkileib, mis on isegi parem, kui ta kodus paar päeva puhkab ja muudab oma oleku pehmest muskulaarseks. Maitseelamus, mida võivad kogeda kõik, kes Talu&Deli poodi külastavad.

Koostis: Rukkijahu, kanepiseemned, tehtud juuretise peal ja ei sisalda pärmi

2) Likööri-kreemisai

taludeliliko%cc%88o%cc%88ri4

Üldnormide- ja tavade kohaselt liköör ja alaealised kokku mitte mingil juhul ei käi. Siinkohal aga peame nabanööri läbilõikama ja ütlema, et teatud juhtudel käivad ikka küll! Talu&Deli likööri-kreemisai on meie nooremate klientide vaieldamatu lemmik produkt. Pead see uimaseks ei aja ja hommikul süda pahaks ei tee. Äärmiselt maitsev ja tõhus saiake, mis annab tõhusa energia-impulsi kogu päevaks. Ilma ühegi soo või vanuse erandita, on likööripirukas pop ja tänapäevane(ja me kõik elame tänapäevas)!

Koostis: liköörikreem, strisel, vaniljekreem, kaneel

 

1) Tuunikalapirukas

taludelituunikala4

”Tsempion! Universiaadi võitja! Parandamatu!”- Gordon Ramsay. Perfektsust ei saavutata mitte siis, kui pole enam midagi lisada, vaid siis, kui pole enam midagi ära võtta. Meie pagarid on selle perfektsuse saavutanud. Sellist pirukat juba Fukushima lähedalt 10000 järgnevat aastat ei leia. Kolme kuu jooksul on vaid 2 korda juhtunud, et tuunikalapirukas peab terve päeva Talu&Deli pagariletil vastu! Kalamehed soovivad rusikaid põimides, et järgmise spinningu viske otsa jääks vaala asemel Talu&Deli tuunikalapirukas.

Koostis: tuunikala, keedetud muna, petersell, majonees

Meie pagaritoodete ring ei lõppe kaugeltki vaid 7. kõige populaarsema tootega. Tegelikult on meil üle 30. erineva piruka/saiakese ja retsepte nuputatakse pagarite poolt aina juurde. Tulge külla ja maitske, sest iga sort väärib eraldi tähelepanu :)!

 Varsti kirjutan teile meie populaarsematest salatitest ja kindlasti ka valmistoitudest. Niiet püsige lainel ja kõike kõige paremat!