Talu&Deli uus tulemine


Talu&Deli uus tulemine

Paljud teist ilmselt juba teavad, et Talu&Deli kauplus taasavas uksed. Kui te siiski seda veel ei teadnud, siis võite kõik minu süüks ajada, tutistada ja mulle näpuga näidata. Talu&Deli uus tulemine on suuresti rajatud ümber meie maitsvate pagaritoodete ja rikkaliku kulinaaria leti, milledest kirjutan lõpus pikemalt.

talu_deli_logo-kirjadega-kujundus3

Esmalt tahaksin tänada kõiki, kes eilsele avamisele tulid ning meie isetehtud tooteid mekkisid. Vahepeal tundus nagu kogu Tallinn oleks poesaalis ja sagimist oli kõrvuni. See meile meeldib! Muidugi oli ka segadus suur ja mõned kliendid pidid soovitud kaubad isegi tagastama, sest hinnad polnud kassasüsteemi löödud. ”Alguse värk” lohutasid paljud vanad toitlustusega tegelevad kalad, aga piinlikust tekitas siiski. Kui lõigu alguses tänasin kõiki, siis nüüd tahaksin kõigi pettunute ees vabandada. Loodan siiski, et enamik külastajatest olid kõigega rahul ja said meie Talu&Deli toodetest mokad maitsestatud.

Päris mitu klienti on küsinud, et miks Dalu&Deli pood on muutunud ja miks me ei müü sama kaupa, mis varem? Selgitasin neile asja ja selgitan ka lugejatele, kellele võib antud teema huvi pakkuda. Talu&Deli poel vahetusid suve lõpul omanikud, et jätkata brändi, mis ilmselt oleks muidu väljasurnud. Loodi ju äge bränd ning oleks olnud patt lasta sel närbuda. Raske on täpselt eeldada eelmiste omanike raskusi ja vaevu, kuid klientidega rääkides ning turuuuringut läbiviies saime palju hädavajalikku informatsiooni, kuidas oleks mõistlik jätkata. Uuringud andsid mõista, et poes peaksid peale niši toodete olema ka levinumad kaubad. Teistehulgas odavamat sorti riis, tatar, purgisupid, makaronid, erinevad piimatooted, karastusjoogid, tualettpaber jne.

Uus Talu&Deli rõhub enim meie oma pagarikojale ja valmistoitudele. Meie peapagar Valdur on oma ala Jason Bourne. Ta teeb oma tööd hästi, ise seda täpselt teadmata. Vaimustusse satun ma harva, kuid meie pirukad lükkasid mind äärmusesse. Taignast kuni lõpp-prudktini valmib kõik kliendi silme all. Samuti saab küsides osta pirukate tainast, et saaksite kodus kätt proovida.

talu_deli_logo-kirjadega-kujundus4

Meie teine hitt on kulinaaria aka. valmistoit. Kokad, eesotsas Ave ja Peetriga teevad kõik road värsketest materjalidest ja säilitusaineteta. Valik on suur ja meie visiooni pidi peaks rahuldama nii noori kui ka eakamaid. Tulge, proovige, ning siis saate juba ise aimu millest ma siin vahutan.

Igatahes on Talu&Deli pood nüüd avatud. Läbi pika plaanimise ja kavandamise tuleb ikka ette ootamatusi, mis annavad vitsa. Oma vigadest õpitakse ja kogemuste najal oleme tunduvalt suutlikumad. Muutume kindlasti ajas paremaks ja kuulame täie tõsidusega klientide arvamust. Tulge meile külla, andke nõu ja veenduge ise, et meil on Tallinna toiduäris kindel koht! Hoian teid regulaarselt blogi pidades kursis poepidamise köögipoolega ja proovin kirjutada poepidamise elust ja olust.